کالاهایی که موجود نیستند، چه زمانی در سایت برای فروش عرضه خواهند شد؟

گاهی به دلایل مختلف مانند عدم عرضه رسمی و گسترده محصول در ایران، وضعیت برخی از کالاها در وب سایت به “ناموجود” تغییر پیدا می‏‌کند و اعلام زمان دقیق عرضه دوباره آنها ممکن نیست، با این حال دیجی طراح تلاش می‏‌کند تا این کالاها مجدداً در کمترین زمان در وب سایت ارائه شوند. 

آیا ممکن است کالایی را که سفارش می‏‌دهم موجود نباشد؟

در وی سایت شیرآلات باید قبل از سفارش محصول با تماس تلفنی هماهنگی انجام شود و در صورت موجود بودن محصول امکان سفارش آن وجود دارد.

 

آیا تعداد خرید از یک کالا در شیرآلات مارکت محدودیتی دارد؟

به طور کلی محدودیتی برای سفارش تعدادی یک کالا در شیرآلات مارکت وجود ندارد، با وجود این با توجه به اینکه موجودی قابل فروش برای هر کالا در هر زمان متفاوت است، برخی اوقات محدودیت‏‌هایی در تعداد قابل سفارش از یک کالا اعمال می‏‌شود.

مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

کاربران می‌توانند واریز بانکی یا واریز کارت به کارت به شماره حساب‏‌هایی که پس از هماهنگی اعلام می‌شود را داشته باشند.

آیا می‌‏توانم وجه سفارش خود را به صورت اقساطی پرداخت کنم؟

در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد.

آیا می‌توانم برای پرداخت سفارش خود چک بدهم؟

خیر، برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی شیرآلات مارکت از پذیرش هر گونه چک بانکی معذور است.

هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه‏ ارسال بسته به شرایط سفارش، محل تحویل و نوع ارسال متفاوت است و طی هماهنگی به آگاهی مشتریان می‏‌رسد.

اگر از تاریخ گارانتی کالایی که خریده‌‏ام، مدتی گذشته باشد، دوره گارانتی آن کالا چگونه محاسبه می‌شود؟

طی قرارداد بین شیرآلات مارکت و تامین کنندگان، تاریخ شروع گارانتی بیشتر کالاها، بر اساس تاریخ فاکتور فروش شیرآلات مارکت محاسبه می‌شود و تاریخ مندرج در برگه گارانتی به تنهایی معیار اعتبار گارانتی نیست. بنابراین اگر کالایی را دریافت کردید که مدتی از تاریخ شروع گارانتی آن گذشته بود جای نگرانی نیست و با ارائه فاکتور فروش خود می‌توانید از خدمات گارانتی کالا استفاده نمایید. با این حال برای اطمینان بیشتر با خدمات پس از فروش شیرآلات مارکت تماس بگیرید.

آیا همه کالاها، شامل مهلت ۷ روزه گارانتی تعویض، می‏‌شوند؟

شیرآلات مارکت برای کلیه محصولات خریداری شده از طریق وب‌سایت، ۷ روز فرصت برای بازگرداندن کالا در نظر گرفته است. شرط استفاده از این فرصت، فقدان هرگونه آسیب فیزیکی به کالا یا بسته بندی آن است. عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط استفاده از مهلت ۷ روزه گارانتی تعویض با ما تماس بگیرید.

اگر کالای ارسال شده با آنچه سفارش داده‌‏ام و یا آنچه در سایت دیده ام مغایرت داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟

با خدمات پس از فروش تماس بگیرید (از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما) و برای اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط خدمات پس از فروش با ما تماس بگیرید.

اگر کالای که خریداری کرده‌‏ام، ایراد فنی یا آسیب دیدگی داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟

با خدمات پس از فروش تماس بگیرید (از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما) و برای اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط خدمات پس از فروش با ما تماس بگیرید.

آیا شیرآلات مارکت در تهران یا سایر شهرها، شعبه دیگر یا نمایندگی دارد؟

شیرآلات مارکت در هیچ نقطه‌‌ای از کشور نماینده فروش یا خدمات پس از فروش ندارد. کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی و خدمات فروش قابل ارائه شیرآلات مارکت از طریق دفتر مرکزی تهران که آدرس آن در وب‌سایت مندرج است پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی از طریق ایمیل hi@shiralatmarket.com به شیرآلات مارکت اطلاع دهید.
توجه داشته باشید که در حال حاضر شیرآلات مارکت در تمامی شهرها ، خدمات ارسال و تحویل سفارش را انجام می‌دهد.